O firmie
Profesjonalizm i doświadczenie - gwarancja udanej współpracy!
 

Działamy na rynku motoryzacyjnym od roku 2006. Od początku istnienia firmy nasza działalność nastawiona była na indywidualne potrzeby poszczególnych klientów oraz grupowych odbiorców. W chwili obecnej możemy pochwalić się szeroko rozbudowaną działalnością związaną ze sprzedażą aut, skupem za gotówkę oraz zamianą. Wszystkie gałęzie naszej działalności dostosowywane są na bieżąco przede wszystkim dla zadowolenia zarówno naszych stałych klientów jak i ciągle przybywających odbiorców naszych usług. W komfortowych warunkach prowadzimy obsługę naszych kontrahentów przy pomocy wysoko wykwalifikowanej kadry. Każdy z prowadzonych przez nas profili działalności przygotowany jest do najróżniejszych zleceń, terminy, zakresy usług – wszystko ustalamy indywidualnie, wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientów.

Kontynuując dobrą opinię zdobytą wśród klientów, w ostatnim okresie rozszerzyliśmy naszą działalność o możliwość wypożyczenia ekskluzywnych aut osobowych na uroczystości okolicznościowe takie jak np. śluby. Zgodnie z naszą zasadą oraz przyzwyczajeniami naszych wieloletnich klientów wszystkie transakcje są przeprowadzone z należytą starannością. Kierując się zasadą uczciwości oraz naszej konsekwencji w działaniu – nie istnieją w naszym mniemaniu zlecenia ani klienci, którzy mogliby być niezadowoleni z naszych usług. Jeśli masz wątpliwości – zadzwoń i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy Serdecznie też na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/automarzen.eu

 
tylko pewne i sprawdzone samochody
 
Misją naszej firmy jest zawieranie transakcji opartych na obustronnych korzyściach przy zachowaniu najwyższych standardów sprzedaży i obsługi klienta

Możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu. !!! SKUP - SPRZEDAŻ - ZAMIANA !!! Raty, leasing, kredytowanie! RABATY!!! Skupujemy za gotówkę! Sprzedaż samochodów z pewną przeszłością!
Zapraszamy do kontaktu

ul. Aleje Piłsudskiego 1, 33-300 Nowy Sącz           (GPS: N 49 36.995    E 20 42.919)

TELEFON: +48 (18) 547 00 07
TELEFON: +48 882 07 00 07

EMAIL: biuro@automarzen.eu

PN-PT: 9.00 - 18.00            SOB-NIEDZ: 9.00 - 16.00            Możliwe indywidualne uzgodnienie godzin, po uprzednim kontakcie telefonicznym
START O firmie Oferta Kredyt & Leasing Zamów auto Sprzedaj auto Kontakt
Copyright 2015 AUTOMARZEŃ. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.